Imieniny:    
Z życia szkoły
Kocham Cię Mamo!
[ tekst ][ foto ]

up Dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach świętowały we wtorek (10 czerwca) Dzień Mamy.

Uroczyście ubrane przedszkolaczki zaprezentowały się w dwóch grupach wiekowych.

Grupa młodsza składała życzenia swoim Mamusiom poprzez piękne piosenki i wspaniale recytowane wierszyki. Maluchy świetnie czuły się na scenie.  Na twarzach wszystkich mam gościł uśmiech, ponieważ ich pociechy zadały sobie wiele trudu, aby przygotować się do swoich ról.

Grupa starsza wykonała przedstawienie pt. "Dentystyczna przygoda pewnej Baby Jagi", w której rolę niedbającej o zęby czarownicy zagrała wychowawczyni grupy. Co stałoby się z okropnym bólem zęba, gdyby nie ogrom wiedzy i odwaga dzieci?.... tego wolelibyśmy nie wiedzieć. Straszna wiedźma po otrzymaniu pomocy zamieniła się jednak w dobrą Babcię Jadzię i na szczęście żadne dziecko nie zostało zjedzone. Przedszkolaki prócz świetnego poczucia humoru, wykazali się niezwykłym aktorskim kunsztem. W wierszowanym przedstawieniu nie zabrakło odpowiedniej muzyki, jak i podziękowań, wierszyków i piosenek dla naszych kochanych Mam.

Wszystkie Mamy dumnie obserwowały swoje pociechy. Oklaskom nie było końca.

Wszystkim Mamom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, uśmiechu, radości i samych pięknych chwil spędzanych ze swoimi dzieciaczkami!!!


Zobacz więcej zdjęć...