Imieniny:

Szkolne wydarzenia - rok szkolny 2016/2017

Wybieram wodę
PODSUMOWANIE PROGRAMU ,,WYBIERAM WODĘ"

W roku szkolnym 2016/2017 szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjny "Wybieram wodę". To wspólna inicjatywa Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Instytutu Promocji Zdrowia i Dietoterapii, objęta honorowym patronatem Ministerstwa Zdrowia.

Działania programu zwracały szczególną uwagę na to, jak ważną rolę w zachowaniu zdrowia odgrywa prawidłowe nawodnienie organizmu. Lekcje odbyły się w klasach I-III. Łącznie zaangażowało się w realizację programu 4 nauczycieli oraz 69 uczniów. Koordynatorem działań była pani Ania Stępień.

W ramach projektu uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Mój ogródek PET". Wyniki konkursu zaszokowały nas oraz organizatorów. Prace zakwalifikowane do konkursu ogólnopolskiego przeszły eliminacje w szkolnym konkursie plastycznym.

Do konkursu zgłoszono ponad 700 praz z całej Polski, w tym 10 prac z naszej szkoły.

Laureaci Konkursu Ogólnopolskiego, którzy otrzymali wspaniałe hulajnogi:
1. Przemysław Kleszcz
2. Amelia Biedal
3. Julia Idzikowska

Wyróżnienia i bidony otrzymały:
1. Zuzanna Kałdońska
2. Teresa Dudzińska

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali drobne upominki, sponsorowane przez sklepik szkolny ,,Chrupek" oraz dyplomy. Dzięki laureatom wygraliśmy zapas wody na cały przyszły rok.

UWAGA!!! - ponad 3000 butelek pełnych wody :Powiększ...
2014 "DziadOla" all right reserved;
Witrynę odwiedzono razy, teraz ogląda ją internata(ów).
do góry